Povolení Adobe Flash Playeru v prohlížečích

Sem můžete umístit odkaz na Vaše webové stránky s rodokmen, poznatky či historky z vlastního bádání a cokoli se nehodí někam výše.
Falt
Příspěvky: 405
Registrován: 30 srp 2013 23:48
Kontaktovat uživatele:

Povolení Adobe Flash Playeru v prohlížečích

Příspěvekod Falt » 26 úno 2020 08:30

Možná, že jste na to také narazili. Adobe Flash Player se z pohledu bezpečnosti chová podobně jako virus, proto je standardně zablokován. Ale bez něho nejde prohlížet např. matriky z Moravského zemského archivu v Brně. Já běžně používám Firefox jako svůj prohlížeč. Ale Firefox si s hláškou "Tato stránka vyžaduje aktuální verzi Adobe Flash Playeru." nedokázal poradit. Naštěstí nebyl problém přejít v samostatném okně na potřebnou matriku a i když se nezobrazila, poskytla URL adresu. Ukázalo se, že po překopírování do Microft Edge stačilo odkliknout Povolit (Flash Player) a kouzlo bylo prolomeno. Nedalo mi to a vyzkoušel jsem i Google Chrome. Dopadl jsem stejně bídně jako ve Firefoxu.

Tak jsem se dopálil a začal pátrat. Řešení není vůbec těžké a je podrobně vysvětleno na odkazu https://novadigitv.cz/podpora/tv-pres-internet/navody/povoleni-adobe-flash-playeru-v-prohlizecich/.Takže Firefox opět slouží vzorně, jak má. :!:

Zpět na “Různé”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů