Jak na vlastní menu

Tvorba a použití opravných módů.
Falt
Příspěvky: 375
Registrován: 30 srp 2013 23:48
Kontaktovat uživatele:

Jak na vlastní menu

Příspěvekod Falt » 06 úno 2018 15:10

Počínaje verzi TNG 11 přestaly fungovat některé opravné módy, které byly vytvořeny právě k účelu doprava nahoru na jednotlivé stránky přidat další svislé rozbalovací menu. Co s tím?
Doporučuji nezačínat s pokusy v "ostré", ale v testovací databází, a odladit si nejprve celkové pojetí.
Základ zajistí nový mód Custom menu Hook Mod - https://tng.lythgoes.net/wiki/index.php?title=Custom_Menu_Hook_Mod, který založí zcela vpravo nahoře další svislé Menu s názvem More. Nicméně s obsahem přidaného menu nebudete zřejmě spokojeni. Budete určitě chtít změnit jednotlivé položky v menu, přiřadit k nim ikony a pod. Potřebné informace jak na to, jsou na odkazu https://tng.lythgoes.net/wiki/index.php?title=Custom_Menu_Hook. Vysvětlení, jak využívat jednotlivé ikony anebo soupravy ikon jsou zde: https://tng.lythgoes.net/wiki/index.php?title=Explanation_tray_of_sprites.

Rozhodně je zajímavé a inspirativní využití dalšího menu na stránkách http://bumbery.com/newacctform.php. Autor stránek využil další menu k vytvoření mapy stránek, a zcela vypustil svislé menu Media, takže vlastně jakoby vizuálně se toho příliš nezměnilo! :D

Tak hodně štěstí ve Vašem konání a pochlubte se výsledkem! :roll:

Zpět na “Opravné módy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host