zvěrokruh

Pokud jste narazili na nějaké nejasnosti při práci s Legacy, popište problém zde. A zde také můžete odpovídat a poradit.
hetta
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2018 10:20

zvěrokruh

Příspěvekod hetta » 03 říj 2018 12:17

Možná že jsem na to jen nepřišla, ale jde nějak vyexportovat nebo vyznačit, v jakém astrologickém znamení se který předek narodil ? Ráda bych zjistila jestli nějaké znamení převažuje, v matrikách se zdá, že některé měsíce narození jsou mnohem častější než jiné.

Uživatelský avatar
michal
Příspěvky: 551
Registrován: 06 čer 2013 21:37
Bydliště: Hostinné
Kontaktovat uživatele:

Re: zvěrokruh

Příspěvekod michal » 03 říj 2018 13:12

Nepřehlédla jste nic. Pohybuji-li se pouze v rámci programu Legacy, nenapadá mě možnost, jak dávkově přiřadit osoby podle jejich data narození, tj. pouze podle dne a měsíce, k jednotlivým znamením zvěrokruhu. Jiná věc pochopitelně nastane, když znamení zvěrokuhu přiřadíte k osobě ihned po jejím zápisu do databáze, např. pomocí hashtagu.
Pokud jste "počítačově zdatná" a navíc znáte strukturu databáze Legacy, lze využít toho, že program Legacy ukládá data do databáze typu Access. Databázi pak můžete otevřít v prostředí MS Access, a pak s ní dále pracovat pomocí kancelářských programů (Access, Excel). Ale to jsou podrobnosti, do kterých bych v této odpovědi nerad zabíhal.
Výstupy podle znamení zvěrokruhu lze s úspěchem vytvořit ve druhém programu, o kterém se na tomto diskuzním fóru píše, tj. v programu TNG.


Zpět na “Otázky a odpovědi”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host